پرواز با گلایدر در کیش

معرفی:پرواز با گلایدر یکی از تفریحات هیجان انگیز جزیره زیبای کیش میباشد که مسافران و گردشگران تور کیش میتوانند استفاده کنند.یکی از آرزو های دیرینه ی انسان ها این بود که بتوانند در آسمان ها به پرواز بپردازند امروزه این آرزو به حقیقت پیوسته است.آموزش و پرواز با گلایدر جزیره کیش با همكاری سازمان هواپیمایی كشوری تاسیس گردیده است. علاقمندان می توانند جهت آموزش پرواز با گلایدر در این آموزشگاه ثبت نام نمایند و پس از انجام تمرینات و گذراندن دوره های آموزش زیرنظر مربیان گواهینامه پرواز با گلایدر را دریافت نمایند.یک پاراگلایدر بال پرنده ای است بدون موتور که با دویدن آماده پرواز می شود. آموزش ، بلند شدن ، فرود آمدن وهمچنین حمل نقل این وسیله .بسیار ساده است . پاراگلایدر از نوع خاصی نایلون ساخته شده که به وسیله ی آویزهایی از جنس کولار به صندلی خلبان متصل می شود. خلبان نیز به وسیله کمربند های ایمنی به صندلی بسته می شود وبه راحتی درون آن به صورت نشسته پرواز میکند.در حقیقت شما با پاراگلایدر همانند یک پرنده پرواز خواهید کرد وبا آن می توانید ساعت ها در هوا سر بخرید و اوج بگیرید وحتی می توانید با آن سفر کنید.مسافران عزیز تور کیش در سفر به این جزیره میتوانند پرواز با گلایدر را تجربه کنند و سفر خود را به سک سفر فراموش نشدنی تبدیل کنند .

پرواز با گلایدر در کیش

بیگ بال کیش

معرفی:بیگ بال یکی از بازی های مفرح و هیجان انگیز میباشد که مسافران عزیز تور کیش میتوانند لحظات خوبی را سپری کنند.بیگ بال همانطور که از اسمش پیداس یک توپ  بزرگ از جنس پلاستیک میباشد که با رفتن به داخل این حباب ها میتوانید براحتی بر روی آب شناور شوید.همچنین دوستان یا خانوادتان میتوانند از بیرون شما را به حرکت در  بیاورند.بیگ بال ها بقدری بزرگ هستند که مسافران عزیز تور کیش میتوانند حتی دو نفری به داخل این حباب ها بروند که در این صورت کنترل آن راحت تر میشود.این بازی هیجان  انگیز میتوانند لحظات خوبی را برای شما عزیز تور کیش رقم بزند و خنده بر لب های شما بیاورد.هزینه و قیمت بیگ بال ها نسبت به مدت زمان استفاده از آن متغیر میباشد.اگز به این جزیره زیبا و دوس داشتنی سفر کردید حتما بیگ بال را امتحان کنید تا سفر به یادماندنی و خاطره انگیز را تجربه کنید.

بیگ بال کیش

 

پارک دلفین ها و باغ پرندگان کیش

مجموعه تفريحي پارک دلفین با مساحتي حدود ۱۰۰ هكتار در جنوب شرقي جزيره كيش قراردارد. مجموعه شامل فضاي سبز با انواع گونه‌هاي مختلف گياهي، باغ پرندگان و اولين و تنها دلفیناریوم در ايران است. در دلفیناریوم اين مجموعه گونه‌هاي مختلفي از پستانداران دريايى از جملهدلفين، شير دريايى شمالى، شير دريايى جنوبى، گربه دريايى شمالى، گراز دريايى و پنگوئن نگهداري مي‌شوند و بازديدكنندگان و گردشگران تور کیش مي‌توانند از هنرنمايي آنان كه توسط مربيان ايراني تربيت مي‌شوند ديدن كنند. فضاي سبز پارک دلفین شامل بيش از يكصد گونه گياهي از جمله هزاران درخت نخل، بنجامين‌هاى بسيار بزرگ، درختان لور (انجير معابد)، اوكاليپتوس، آكاسيا، مورد، كهور، گل ختمى، شيشه شور، تكوما، سياه نوفيلد، كند كارپوس، جونيا پروس و بيش از ۲۵ گونه كاكتوس و ساير گياهان است كه با توجه به وضعيت اقليمي جزیره کیش و مرجانی بودن خاك آن در نوع خود بي‌نظير است.

 

پارک دلفین و باغ پرندگان کیش

 

پارک دلفین ها و باغ پرندگان کیش

 

پارک دلفین ها و باغ پرندگان کیش

خانه مردم شناسی بومیان کیش

خانه مردم شناسی کیش با قدمت 200 سال درقدیمی ترین محله جزیره کیش(سفین قدیم) قرار دارد. این خانه در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۰۰ مترمربع حدود ۲۰۰ سال پیش بنا شده و دارای ۱۵ اتاق و دو حیاط مجلسی و حیاط خانوادگی بوده و از سبک معماری کاملاً بومی برخوردار است. این خانه به منظور معرفی تاریخ ، فرهنگ ، آداب و رسوم ، معیشت و صنایع دستی منحصر به فرد بومیان کیش ، با هدف اشتغالزایی برای بومیان محله و تحقق توسعه گردشگری پایدار برای جزیره کیش به خانه مردم شناسی بومیان کیش تبدیل شد.  خانه مردم شناسی برای بومیان نسل گذشته کیش بویژه اهالی سفین قدیم منزلت و جایگاه ویژه ای دارد زیرا اغلب آنها مکتب خانه و فراگیری قرآن را در آن گذرانده و در واقع این خانه حکم مدرسه محله سفین را در گذشته داشته است. هدف از برپایی این خانه مردم شناسی فراهم کردن فضایی با اصالت و سنتی برای معرفی بومیان و فعالیت های آنها در دوران گذشته به مسافران و مهمانان تور کیش است. 

 

خانه مردم شناسی بومیان کیش

 

خانه مردم شناسی بومیان کیش

 

خانه مردم شناسی بومیان کیش

کشتی نوید کیش

کشتی نوید کیش از بهترین کشتی های تفریحی در جزیره کیش می باشد. این کشتی ساخت ژاپن است. کشتی نوید از 3 طبقه تشکیل شده است که دارای سالن های موزیک، کافی شاپ دریایی، سالن وی آی پی و... تشکیل شده است. مسافران و گردشگران تور کیش می توانند با تهیه بلیط دو ساعت بر روی کشنی باشند و بر روی آب های نیلگون خلیج فارس یک شام لذیذ میل نمایند.

کشتی نوید کیش