کافی شاپ کافه پلاس کیش

معرفی:کافی شاپ کافه پلاس از کافه های خوب جزیره کیش میباشد که در بازار پادنا قرار گرفته است.این کافه از فضای داخلی زیبایی برخوردار میباشد که مورد توجه مسافران تور کیش قرار گرفته است.مسافران عزیز میتوانند در طول خرید کردن در بازار پادنا بعد از کلی خستگی به ای کافه رفته و خستگی را از تن خود دور کنند.پرسنل های کافه همگی خوش برخورد و مجرب هستند.ظرفیت کافه 16 نفره میباشد.از امکاناتی که این کافه در اختیار مسافران تور کیش قرار میدهد میتوان به اینترنت بی سیم اشاره کرد.

کافی شاپ کافه پلاس کیش

منو کافه پلاس:منو کافه پلاس از انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد، بستنی‌ها و خوراک‌های کافه‌ای میباشد که مسافران عزیز براحتی میتوانند در اختیار داشته باشند و لذت ببرند.

ساعت کاری:کافه پلاس به طور شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مسافران و گردشگران تور کیش و همچنین کیشوندان محترم میباشد.

کافی شاپ کافه پلاس کیش

موقعیت مکانی:جزیره زیبای کیش، خیابان ایران، قبل میدان هرمز، بازار پادنا، لاین سمت چپ، غرفه BA

پیشنهاد ما:مسافران عزیزی که در طول سفر به جزیره کیش به بازار پادنا میروند میتوانند به کافه پلاس رفته و از لحظات خود به خوبی استفاده کنند.

 

کافی شاپ زی کیش

معرفی:کافی شاپ از کافه های خوب در جزیره زیبای کیش میباشد که در موقعیت مکانی خوبی نیز قرار گرفته است.این کافه دارای فضای زیبا و شیک میباشد که مورد توجه مسافران و گردشگران تور کیش قرار گرفته است.این کافه زیبا با کادری مجرب و آموزش دیده آماده پذیرایی از مسافران تور کیش میباشند.از امکاناتی که این کافه در اختیار مسافران تور کیش قرار میدهد میتوان به اینترنت رایگان اشاره کرد.ظرفیت این رستوران 20 نفره میباشد.مسافران عزیز میتوانند در این کافه انواع قرار ملاقات های دوستانه و جشن تولد ها را برگزار کنند.

کافی شاپ زی کیش

منو کافی شاپ:این کافی شاپ دارای منویی با سبک غذایی ایرانی و فرنگی و نوشیدنی های گرم و سرد میباشد که مسافران و گردشگران تور کیش میتوانند با توجه به منو سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:این کافه هر روزه از صبح تا ظهر و بعدازظهر تا شب باز و آماده خدمت رسانی میباشد.

موقعیت مکانی:زیره زیبای کیش، فاز 4 صدف، پشت مرکز خرید صدف

پیشنهاد ما:کافی شاپ زی با ارائه خدمات و خوب و فضای دل نشین یک مکان مناسب برای گذراندن لحظات شاد در کنار دوستان و خانواده میباشد.در سفر به این جزیره زیبا میتوانید کافی شاپ زی را انتخاب کرده و لذت ببرید.

کافه هنرمند کیش

معرفی:کافه هنرمند یکی از کافه های معروف در این جزیره تاریخی میباشد.این کافه دارای دو بخش داخلی و بیرونی بوده و دارای ظرفیت پنجاه نفره می باشد.موقعیت مکانی خوب این کافه دسترسی را برای مسافران تور کیش راحت کرده است.اما چیزی که توانسته این کافه را در میان کافه های بشمار جزیره به نام سازد، این است که تقریبا هر دو هفته یک بار نمایشگاهی از آثار هنر در آن به نمایش درآمده و می تواند تجربه جالبی از سفرتان به کیش برای شما بسازد.پرسنل های این کافه همگی با روی خوش از مسافران تور کیش پذیرایی میکنند.جای پارک اختصاصی خودرو، اینترنت بدون سیم رایگان و امکان رزرو تلفنی میز برای جشن های کوچک دوستانه از دیگ ویژگی های این کافه میباشد که مشافران و کیشوندان عزیز میتوانند استفاده کنند.

کافه هنرمند کیش

منو کافه هنرمند:کافه هنرمندان دارای منویی از انواع مختلفی از صبحانه های لذیذ به همراه انواع گوناگونی از نوشیدنی های سرد و گرم به همراه دسر های تازه  میباشد که مسافران تور کیش میتوانند از روی منو سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:کافه هنرمند هر روزه از ساعت 8 صبح تا 24 باز میباشد.

کافه هنرمند کیش

موقعیت مکانی:جزیره زیبای کیش، بلوار مروارید، روبروی مرکز خرید مروارید، ایوان مروارید، پلاک 336 ، کافه هنرمند کیش

پیشنهاد ما:در سفر به این جزیره میتوانید این کافه دنج را برای گذرندان لحظاتی شاد در کنار خانواده داشته باشید و لذت ببرید.

کافه هنرمند کیش

کافه یونیک کیش

معرفی:کافه یونیک یکی از کافه های خوب و معروف در جزیره زیبای کیش میباشد و در پاساژ پردیس قرار دارد.این کافه زیبای دارای فضای زیبا و آرام میباشد و مسافران تور کیش میتوانند انواع قرار ملاقات های دوستانه و برگزاری جشن تولد ها میباشد.ظرفیت کافه یونیک 50 نفره میباشد.طراحی داخلی این کافه در عین سادگی بسیار شیک، با مبلمان و صندلی های راحت، فضایی دلباز و پخش موسیقی می باشد که خستگی خرید و شلوغی مرکز خرید را حس نمی کنید و در محیطی دلچسب از شما پذیرایی می کنند.پرسنل های این کافه مجرب و خوش برخورد هستند.

کافه یونیک کیش

منو کافه یونیک:این کافه دارای سبک منویی از انواع نوشیدنی های سرد و گرم، انواع کیک های خوشمزه ( شکلاتی، نسکافه ای، پرتقالی، توت فرنگی، گردویی، نارگیلی و ...) و انواع دسرهای لذیذ، انواع دمنوش ها میباشد.مسافران تور کیش میتوانند با توجه به منو سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:کافه یونیک هر روزه از ساعت 9 صبح تا 11 شب بدون تعطیل باز میباشد.

کافه یونیک کیش

موقعیت مکانی:جزیره زیبای کیش، بازار پردیس 2، طبقه اول

پیشنهاد ما:در سفر به جزیره کیش به شما پیشنهاد میکنیم این کافه را برای رفع خستگی انتخاب کنند و لذت ببرید.

کافه یونیک کیش

کافه رستوران مانلی کیش

معرفی:کافه رستوران مانلی یکی از کافه های معروف جزیره کیش میباشد که در یبن مسافران تور کیش طرفدار زیادی دارد.این کافه دارای فضای دنج و صمیمی میباشد و با میز و صندلی های چوبی دکوراسیون شده است.این کافه علاوه بر منو کافی شاپ دارای منو رستوران نیز میباشد.ظرفیت رستوران مانلی 80 نفره میباشد.مسافرانی که علاقه به خوردن غذا های درایایی در یک مکان دنج و زیبا را دارند میتوانند این کافه رستوران را انتخاب کنند.آشپز های کافه مانلی کاملا حرفه ای هستند و با تازه ترین و با کیفیت ترین مواد غذایی غذا ها را سرو میکنند.پرسنل های کافه نیز با روی خوش از مسافران تور کیش پذیرایی میکنند.

کافه رستوران مانلی کیش

منو کافه رستوران مانلی:کافه رستوران مانلی دارای منوی از انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، به همراه انواع گوناگونی از دسر ها و نوشیدنی ها است.گردشگران تور کیش در این رستوران میتوانند هر آنچه میخواهند را با قیمت بسیار مناسب نوش جان کنند.

ساعت کاري:کافه رستوران مانلی هر روزه حتی بیشتر روزهای تعطیل از ساعت 10 صبح تا 12 شب باز میباشد.

کافه رستوران مانلی کیش

پیشنهاد ما:مسافران در سفر به این جزیره زیبا میتوانید به این رستوران رفته و لحظات شادی را سپری کنید حتی میتوانید در کافه رستوران انواع جشن و قرار ملاقات ها را نیز برگزار کنید.غذاهای لذیذ این کافه رستوران هرگز از خاطرتان نمیرود.

موقعیت مکانی:جزیره کیش-شهرک صدف- ساختمان بساک- طبقه 3

کافه رستوران مانلی کیش